Farkımız

Kısa Kısa

• Memnuniyet garantisi veriyoruz
• % 99,8 Uptime (kesinti olmadan kullanım) garantisi veriyoruz
• Tüm yazılımlarımız son derece hatasızdırlar
• Kullandığınız sürece, aydan aya ödersiniz
• Fiyatlarımız rekabetçidir

Memnuniyet garantisi veriyoruz
Accord ORS müşterileri yazılıma SaaS (Software-as-a-Service) modeliyle, yani aylık cüz’i ödemelerle sahip olabilmekte ve memnun kalmadıkları takdirde diledikleri an ödeme yapmayı keserek yazılımı kullanmaktan vazgeçebilmektedirler.

Accord ORS sistemimiz için % 99,8 uptime (kesintisizlik) garantisi veriyoruz
Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe kullanılan yazılım ve sistemlerin günün her anında çalışıyor durumda olmasının ne kadar büyük bir gereklilik olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Sistemlerimizin tasarımından geliştirilmelerine, barındırılmalarından (hosting) bakımlarına kadar her aşamada kesintisiz çalışabilmeleri için gereken her türlü teknolojiden ve yöntemden istifade ettik. Bu sayede de gururla % 99,8 gibi son derece yüksek bir oranda kesintisizlik (uptime) garantisi verebiliyoruz.

Yazılımlarımız hatasızdırlar
Yalnızca Accord ORS değil, şirketimizin geliştirmiş olduğu tüm yazılımlar rakipleriyle mukayese edilemeyecek düzeyde hatasızdırlar. Bu sayede geliştirdiğimiz standart (paket) yazılımlar için de, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürettiğimiz özel çözümler için de memnuniyet garantisi verebiliyoruz.

SaaS modeli
Accord ORS de Accord ERP gibi SaaS (Software-as-a-Service) modeliyle sunulmaktadır. SaaS modelinde müşteri hiçbir yatırım yapmadan, en ufak bir risk dahi almadan, kullandıkça ve memnun kaldıkça aylık cüz’i ödemeler yaparak yazılımı kullanma şansına sahip olur. Ve bir gün şu veya bu sebeple memnuniyeti devam etmediği takdirde yazılımı kullanmayı bir daha hiçbir ödeme yapması gerekmeksizin bırakabilir. Müşteri ne sunucu için, ne de bu sunucu üzerinde çalışan işletim sistemi ve veri tabanı için herhangi bir ücret öder. Yazılımın tüm bakım ve sürüm yükseltme işlemleri de Accord ORS’nin yetki ve sorumluluğundadır. Dolayısıyla müşterinin bünyesinde herhangi bir bilgi işlem kadrosu bulundurmasına da gerek yoktur.

Fiyatlarımız
Accord ORS’ye SaaS modeliyle sahip olan müşterilerin ödedikleri aylık ücretler kullanıcı sayısıyla orantılıdır ve son derece makul seviyededirler.accordsoftware.nl

© 2007 ACCORD SOFTWARE.

Accord Türkiye | ERP Software as a Service

Bu site en iyi 1024x768 veya üstü çözünürlükte izlenebilir